AKADEMIA MAGII

Witajcie w świecie iluzji i czarów!

Akademia Magii, to cykl spotkań podczas których nie tylko poznacie sekrety efektów magicznych, ale przede wszystkim dowiecie się jak krok po kroku je prezentować. Spotkania w ramach akademii przeplatają naukę o magii z wyśmienitą zabawą.

Spotkania w ramach akademii przeplatają naukę o magii z wyśmienitą zabawą!

Magiczne światy i tajemnicze triki od zawsze przyciągały ludzi w każdym wieku. Teraz, dzięki Magic Mind Museum, dzieci mogą obrać własną ścieżkę magiczną w ramach nowego cyklu zajęć – “Akademia Magii”! To czterotygodniowy program, który zapewnia młodym entuzjastom magii możliwość nauki od prawdziwych profesjonalistów – iluzjonistów, którzy odkryją przed nimi kulisy i tajemnice sztuki iluzji.

Program obejmuje cztery niezwykłe warsztaty, z których każdy koncentruje się na innych aspektach magii, pozwalając dzieciom na odkrywanie różnorodnych technik i trików. Każde spotkanie jest prowadzone przez doświadczonego iluzjonistę, gwarantując uczestnikom autentyczne doświadczenie magiczne. Dzięki temu programowi dzieci nie tylko zdobędą umiejętności w dziedzinie magii, ale także rozwiną swoje umiejętności kreatywne i myślenie abstrakcyjne.

 

Zajęcia odbywają się w grupach pod okiem profesjonalnych iluzjonistów w każdą środę o godzinie 17:00.

Magia z Przedmiotami Codziennego Użytku

06.09.2023 r. godz.: 17:00

Pierwsze zajęcia, które odbędą się 6 września o 17:00, wprowadzą uczestników w świat sztuczek wykonywanych przy użyciu przedmiotów znanych z życia codziennego. Iluzjonista Jakub “Złoty” Jama poprowadzi godzinne warsztaty, podczas których dzieci nauczą się fascynujących trików, które można wykonać z rekwizytów dostępnych w każdym domu

Magia Iluzji Optycznej

13.09.2023 r. godz.: 17:00

Kolejne zajęcia, które odbędą się 13 września o 17:00, pozwolą dzieciom zagłębić się w tajemniczy świat iluzji optycznych. Iluzjonista Shao, znany z umiejętności manipulowania przedmiotami i efektów wizualnych, poprowadzi ten niezwykły warsztat. Uczestnicy nauczą się nie tylko wykonywać niesamowite triki, ale także odkryją sekrety ukryte za iluzjami optycznymi.

magiczne Zakłady

20.09.2023 r. – godz.: 17:00

Dzieci, które marzą o zaskakiwaniu swoich przyjaciół i bliskich niesamowitymi trikami, będą mogły to zrobić podczas zajęć z iluzjonistą Bartoszem Madejem. 20 września o 17:00, uczestnicy będą zgłębiać tajniki magicznych zakładów i nauki, jak wygrywać niemal każdy zakład w sposób zaskakujący i pełen magii.

Mistrz Iluzji Karcianej

27.09.2023 r. godz.: 17:00

Ostatnie spotkanie w cyklu, które odbędzie się 27 września 2023 roku, wprowadzi dzieci w świat magii karcianej. Iluzjonista Franek Jodłowski poprowadzi zajęcia, na których dzieci nauczą się nie tylko wykonywać zaskakujące triki z kartami, ale także prezentować je w efektowny sposób.

Korzyści edukacyjne i rozwojowe

Zajęcia w ramach Akademii Magii nie tylko uczą sztuki iluzji, ale także mają pozytywny wpływ na rozwój uczestników. Manipulowanie przedmiotami, jak i nauka trików karcianych, wpływa korzystnie na rozwój połączeń między różnymi obszarami mózgu, co przyczynia się do poprawy ogólnej wydajności umysłowej. Zajęcia te rozwijają także koordynację wzrokowo-ruchową oraz umiejętność abstrakcyjnego myślenia.

Po zakończeniu kursu, każdy mały magik otrzyma w ręce upragniony certyfikat ukończenia, potwierdzający ich nowo zdobyte umiejętności magiczne.

Warto również podkreślić, że udział w tych warsztatach stanowi znakomitą alternatywę dla czasu spędzanego przed ekranami. Dzieci zaangażowane w naukę magicznych trików będą mogły wciągnąć się w fascynujący świat magii na wiele godzin, ćwicząc swoje umiejętności i prezentując efekty swojej pracy.

Akademia magii w pakiecie

Kup specjalny bilet na wszystkie zajęcia z Akademii Magii, a zapłacisz tylko 180 zł za komplet.

Wyprzedane