"MAGIC SHOW"

niedz23kwie14:00niedz15:00"MAGIC SHOW"Maciej Piskorztyp wydarzeniaTeatr dla dzieciKup biletZakończone

data i godzina

niedz, 23 kwie, 14:00 - niedz, 23 kwie, 15:00

lokalizacja

Magic Mind Museum

Plac Konesera 1, Warszawa

Kup bilet

Kup bilet

szczegóły wydarzenia

“MAGIC SHOW” | Maciej Piskorz w Teatrze Iluzji!

Jeżeli ktokolwiek ogląda sztuczki magiczne na TikToku albo na YouTube to na pewno go zna! Maciek Piskorz (poka_sztuczke) to YouTuber i TikToker, który swoimi sztuczkami podbił serca ponad miliona Internautów! A już teraz możesz się przekonać, że to co w internecie było magiczne na żywo jest jeszcze bardziej NIEMOŻLIWE!
Maciek w trakcie swojego show zaprezentuje swoje najbardziej popularne sztuczki, które próbowano rozgryźć już ponad 30 milionów razy! Nie zabraknie także numerów, które zobaczyć można tylko na żywo więc wszystkich spragnionych bycia oczarowanymi zapraszamy serdecznie na spektakl “”MAGIA Z TIKTOKA””. W trakcie pokazu nie zabraknie ochów i achów, ale przede wszystkim śmiechów! Maciek mierzy sukces każdego swojego występu w ilości śmiechów które udało mu się wygenerować!
Pokaz jest bardzo interaktywny – każdy widz ma szansę wziąć udział w sztuczce w roli asystenta a w niektórych przypadkach nawet zmienić się w magika! Dodatkowo, w ramach ostatniej sztuczki w pokazie cała publiczność zamieni się w asystentów i wspólnie wykona jedną, ogromną iluzję! Po pokazie istnieje możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Maćkiem lub nagrania krótkiego filmiku. Maciek będzie miał także małe niespodzianki dla każdej osoby obecnej na pokazie!
To co? Widzimy się?
Pokaz dedykowany dla dzieci od 3 do 10 roku życia.
Czas trwania: 50 minut
Zapraszamy do jedynego w Polsce Teatru Iluzji!

 

 

więcej

Komunikat

Bilety można również kupić w kasie teatru. Zapraszamy!