"Magiczny Klaun"

niedz14maj16:00niedz17:00"Magiczny Klaun"Kamil Przystałtyp wydarzeniateatrzykKup biletZakończone

data i godzina

niedz, 14 maj, 16:00 - niedz, 14 maj, 17:00

lokalizacja

Magic Mind Museum

Plac Konesera 1, Warszawa

Kup bilet

Kup bilet

szczegóły wydarzenia

“MAGICZNY KLAUN” | Kamil Przystał w Teatrze Iluzji!

ONE MAnGIC SHOW – jest to magiczno-cyrkowy występ przepełniony slapstickowymi gagami oraz okraszony profesjonalnym aktorstwem, a całość osadzona jest w stylistyce nurtu Nowego Cyrku.
Na scenie pojawia się… Klaun? A może Cyrkowiec? Nie, nie… to przecież Magik! Tak! Iluzjonista!
Niestety muszę Was zmartwić – nie jest nikim z wyżej wymienionych. Tak więc kim jest ON? Tego dowiecie się w trakcie występu. Teraz jednak mogę zdradzić, że wszystko czego się złapie mu nie wychodzi, jest fajtłapą i gapą. Ma jednak wokół siebie wspaniałą i wyjątkową publiczność. Z pomocą młodych widzów będzie szukał Magii. Dzieci przecież mają nieskończone pokłady Magii co Tajemniczy Gość postara się wykorzystać. Z każdą minutą ON sam będzie coraz lepszy, aby na koniec przypomnieć sobie czarodziejskie zaklęcie i zdradzić je wszystkim obecnym.
Znikająca chusteczka, figlarne piłeczki, czarodziejskie kolory, mrożący oddech… To i wiele więcej czeka na oglądających.
Spektakl familijny, mile widziane dzieci z opiekunami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Występ jest interaktywny, widzowie biorą czynny udział w przedstawieniu. Mało tego, kilku z nich będzie występować razem z Artystą na scenie! Gwarantuję dobrą zabawę, i dużo śmiechu, a jak wiadomo śmiech to zdrowie.
Do zobaczenia i pamiętajcie… keep smiling ;D
Pokaz familijny, dedykowany dla dzieci w wieku 3-10 lat.
Czas trwania: 45min
Cena biletu | 40 zł
Możliwość zakupienia biletów w pakiecie TEATR+MUZEUM:
Normalny | 70zł
Ulgowy | 55zł

Zapraszamy do jedynego w Polsce Teatru Iluzji!

więcej