Spektakl "TOTEM"

piąt29kwie19:00piąt20:00Spektakl "TOTEM"MICHAŁ SZAO SZAŁUCHOtyp wydarzeniaTeatr iluzjiKup biletZakończone

data i godzina

piąt, 29 kwie, 19:00 - piąt, 29 kwie, 20:00

lokalizacja

Magic Mind Museum

Plac Konesera 1, Warszawa

Kup bilet

Kup bilet

szczegóły wydarzenia

Tytułowy totem jest symbolem łączności wszystkich istot ludzkich z jednym kluczowym zjawiskiem.

Shao – tajemnicza postać o trzech obliczach, poprzez pryzmat budowanego totemu otwiera drzwi do innego wymiaru i zabiera widzów w odrealniony świat kinetycznych iluzji optycznych.

W świecie tym, łączą się ze sobą wielowymiarowy czas z dwuwymiarową przestrzenią, natomiast wokalną partię utworów muzycznych stanowi geometria w ruchu.

Spektakl to zaproszenie do refleksji nad obecnością tu i teraz, która jest fundament do poznania samego siebie

Czas trwania: 45 minut

Obsada

Michał Shao Szałucho, to performer z ponad 16-letnim stażem scenicznym. Występował w blisko 20 krajach na trzech kontynentach. Specjalizuje się w manipulacji przedmiotami i kinetycznych iluzjach optycznych. Jest także twórcą i projektantem własnych rekwizytów wizualnych.

Shao jest finalistą programu Mam Talent oraz laureatem II nagrody w międzynarodowym konkursie Cirque Life Contest, organizowanym przez artystów z Cirque du Soleil. Michał jest również członkiem zespołu artystycznego Multivisual oraz autorem książki „Jak zrobić dobry show i jak na nim zarabiać”. Ponadto Shao bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie śledzą go tysiące osób na Facebooku, Instagramie i Tik Toku. Jego filmy w internecie obejrzało ponad 50 milionów ludzi.

więcej