StandUp "Magic Comedy"

piąt31marz19:00piąt20:00StandUp "Magic Comedy"Maciek Piskorztyp wydarzeniaTeatr iluzjiKup biletZakończone

data i godzina

piąt, 31 marz, 19:00 - piąt, 31 marz, 20:00

lokalizacja

Magic Mind Museum

Plac Konesera 1, Warszawa

Kup bilet

Kup bilet

szczegóły wydarzenia

Maciek Piskorz w Teatrze Iluzji! Zapraszamy już 31 marca do Magic Mind Museum w Warszawie.Znudziły Cię Stand Up’y i Teatry Improwizowane, a naszła Cię ochota na dużą dawkę śmiechu i zabawy? Nie mogłeś lepiej trafić – zapraszamy na komediowy pokaz iluzji z odrobiną wyjaśnienia! Bilety już dostępne.

Dlaczego z odrobiną wyjaśnienia? Bo prowadzi go iluzjonista i komik Maciej Piskorz! Maciej uwielbia zdradzać swoje sekrety widzom – w tym roku nauczył jednego ze swoich numerów 2 milionów telewidzów w programie Mam Talent, co pozwoliło mu uzyskać słynne 3x TAK!
Tak, tak, tak – magik nie zdradza swoich sekretów. Jednak to co zobaczycie sprawi, że pomimo poznania kilku tajemnic wciąż będziecie zaskoczeni i – przede wszystkim – uśmiejecie się do łez! Pokaz Macieja to starannie przygotowana mieszanka żartów, niemożliwych iluzji oraz interakcji – wszystko to w połączeniu składa się na show, którego nie możesz przegapić! Serio, zabraniamy!
Prosimy o przygotowanie zapasowych szczęk, w razie gdyby te oryginalne zgubiły się gdzieś na podłodze. Publiczność pękającą ze śmiechu prosimy o nierozlatywanie się po całym pomieszczeniu teatru!

Zapraszamy do jedynego w Polsce Teatru Iluzji!

więcej