ŚWIAT WEDŁUG CZOCHERA

niedz24kwie12:00niedz13:00ŚWIAT WEDŁUG CZOCHERABrzuchomówca i magik PIOTR BORUTAtyp wydarzeniaTeatr dla dzieciKup biletZakończone

data i godzina

niedz, 24 kwie, 12:00 - niedz, 24 kwie, 13:00

lokalizacja

Magic Mind Museum

Plac Konesera 1, Warszawa

Kup bilet

Kup bilet

szczegóły wydarzenia

„Świat według Czochera” to znany z „MAM TALENT!” nietypowy duet – brzuchomówca Piotr Boruta i jego nastraszony kumpel CZOCHER.

Spotkania z Czocherem wywołują u dzieci wiele radości i pozytywnych emocji.

Podczas prezentowanego show dajemy widzom możliwość spotkania z aktorem wykonującym nietypową sztukę , jaką jest brzuchomówstwo.

Dobra zabawa, uśmiech i przemycane wartości edukacyjne są niewątpliwie zaletą oraz magiczną stroną takich spotkań.

„Świat według Czochera” to zawodowo wykonane przedstawienie pozostawiające u widza niezapomniane wrażenia. W spektaklu – poza słowem i muzyką – zobaczycie: żonglerkę, pantomimę, iluzję, piosenki i konkursy.

Obsada

PIOTR BORUTA to polski aktor teatralny, lalkowy, filmowy i telewizyjny, a także mim, brzuchomówca, animator, konferansjer i clown. Jego pokazy zawierają elementy pantomimy, clownady, improwizacji, molekuły powietrza wypełniają się radością gdy wraz z Czocherem pojawia się na scenie, gdyż jak to ujął Mark Twain Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.

więcej