TEATR ILUZJI- MISTRZOWIE MAGII

sob22sty19:00sob20:30TEATR ILUZJI- MISTRZOWIE MAGIISpektakl "Prestiż"typ wydarzeniaTeatr iluzjiKup biletZakończone

Mistrzowie Magii

data i godzina

sob, 22 sty, 19:00 - sob, 22 sty, 20:30

lokalizacja

Magic Mind Museum

Plac Konesera 1, Warszawa

Kup bilet

Kup bilet

szczegóły wydarzenia

Mistrzowie Magii w spektaklu “Prestiż” to widowisko, które jest połączeniem magii i rozrywki na najwyższym poziomie.
To interaktywne show, łączące w sobie niesamowite triki, zapierające dech w piersiach iluzje, przenikliwy mentalizm oraz niezwykłe umiejętności artystów. Całość doprawiona odpowiednią dawką humoru, dzięki czemu spektakl zapadnie w Twojej pamięci na lata.

Zaproś swoich bliskich i razem doświadczcie niemożliwego! Czeka na Was ogrom zdumienia i fascynacji, a to wszystko złączone tytułowym Prestiżem.

Uwaga: Występ jest skierowany dla osób powyżej 12 roku życia. Dzieci poniżej 12 lat również mogą zobaczyć spektakl jednak jest on skierowany przede wszystkim dla dorosłych i młodzieży.

Czas trwania: 90 minut

Obsada

Piotr Denisiuk – iluzjonista, finalista „Mam Talent!”, twórca portalu Nauka Iluzji. Jego pokazom towarzyszy jeden cel wzbudzenie zachwytu. Jego klasa i czysta magia sprawią, że będziesz długo wspominał to, co się stało.

Michał Skubida – iluzjonista występujący zarówno w Polsce jak i za granicą, który niezwykle zgrabnie łączy stand-up z magią. Mistrz Polski One Man Show 2018. Dzięki niemu będziesz przecierał oczy z dwóch powodów – ze śmiechu i niedowierzania.

Dawid Świstek – najbardziej tajemniczy iluzjonista w Polsce, półfinalista „Mam Talent!”. Estetyka, piękno, magia. Te trzy słowa najlepiej opisują to, co będziesz miał szansę zobaczyć.

więcej