skontaktuj się z nami

Napisz do nas lub zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się wspólnie dobrać ofertę dopasowana do Twoich potrzeb.

Dane kontaktowe

Adres muzeum

Centrum Praskie Koneser
ul. Ząbkowska 27/31, 03-736 Warszawa

}

Godziny otwarcia

poniedziałek: nieczynne
wtorek – czwartek: 10:00 – 20:00
piątek – sobota: 10:00 – 21:00
niedziela: 10:00 -18:00

v

Kontakt

Zadzwoń: 730 929 323

Pomożemy w realizacji magicznych marzeń

Napisz do nas

14 + 11 =

Co można zobaczyć w Magic Mind Museum?

Podczas zwiedzania można ujrzeć wszelkie iluzje optyczne, obejrzeć film o historii sztuki iluzji, zobaczyć eksponaty o wartości historycznej, czy też zrobić wiele niecodziennych zdjęć. Ponad to w trakcie zwiedzania jeden z naszych iluzjonistów zaprosi Państwa na krótki pokaz, który sprawi, że wizyta w naszym muzeum będzie niezapomnianym przeżyciem.

Jak długo trwa zwiedzanie muzeum?

W naszym muzeum można spędzić nawet pół dnia. Z reguły nasi goście zwiedzają wystawę w czasie 45-90 minut.

Dla kogo przeznaczone jest Magic Mind Museum?

Przy sztuce iluzji wiek nie jest wyznacznikiem. Nasze muzeum zostało przystosowane tak, aby każdy bez względu na wiek znalazł coś dla siebie- od wielu sensorycznych eksponatów, które cieszą najmłodszych, przez przestrzeń pozwalającą na zrobienie niecodziennych zdjęć, aż po film o historii sztuki iluzji. Dla każdego coś dobrego.

Czy trzeba wcześniej rezerwować wizytę w muzeum?

Nie, choć bilety można zakupić przez naszą stronę internetową, są one także dostępne w kasie muzeum i istnieje możliwość zakupu stacjonarnego przed wejściem do muzeum.

Kiedy odbywają się spektakle teatralne czy pełnometrażowe pokazy iluzji?

Harmonogram wydarzeń odbywających się w Magic Mind Museum są umieszczone na naszym Facebooku oraz na naszej stronie w zakładce: Teatr Iluzji