Magiczne urodziny

kup bilet

Hokus Pokus, Czary Mary, urodziny nie do wiary!

 
 
Wyobraź sobie pokój, w którym znajdują się bohaterowie ulubionej książki lub filmu Twojego dziecka. Wspólna zabawa, pamiątkowe zdjęcia, zwiedzanie zakamarków miejsca, w którym spełniają się wszystkie najskrytsze marzenia, do tego przebrania, pokazy bajek i magiczny tort – tak właśnie wyglądają urodziny w Magic Mind Museum. Spotykacie też prawdziwego czarodzieja, który zaprosi Was na swój występ, nauczy sztuczek i rozbawi każdego.
 

Urodziny to dla dziecka wyjątkowy dzień. Z nami możesz zorganizować magiczne przyjęcie urodzinowe pełne zaskakujących atrakcji, niespodzianek, dobrej zabawy i kreatywnych zajęć! Nasz zespół producentów, iluzjonistów i animatorów zadba o każdy najdrobniejszy szczegół urodzinowej imprezy.

To będą zaczarowane, wyjątkowe, pełne zabawy i smakołyków – magiczne urodziny! Na kilka godzin przenieś się do świata pełnego magii: interaktywne eksponaty, pokaz iluzji, gry i zabawy, Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ten dzień był niezapomniany!

Fantastyczne animacje!

Nasze animatorki posiadają wieloletnie doświadczenie i wyjątkowe podejście do dzieci. Zaproponują zabawy dostosowane do ich potrzeb, poziomu a nawet humoru dzieci oraz przeprowadzą je przez naszą magiczną ekspozycję. A to wszystko w specjalnie przygotowanej bajkowej oprawie.

Magiczna scenografia i dekoracje

Wyczarujemy dla Ciebie i Twojego dziecka świat jaki sobie wymyślisz. Współpracujemy z prawdziwymi magikami scenografii. To Ty decydujesz jak będzie wyglądała oprawa urodzin.

Magiczny pokaz

To jedna z ulubionych niespodzianek, która na długo pozostanie w pamięci gości. Nauczymy Was magicznych sztuczek, co więcej – będziecie mogli je zaprezentować na scenie Teatru Iluzji. 

Dodatkowe atrakcje

Mamy dla was cały skarbiec dodatkowych atrakcji wśród nich między innymi: kolorowe piniaty, artystyczne malowanie twarzy ekologicznymi materiałami, magiczne tatuaże, warsztaty kreatywne, odwiedziny bajkowych postaci, foto budka, gry a nawet pokazy filmowe.

Magiczne menu

Rozpieszczamy podniebienia naszych gości. Menu składa się zawsze z produktów najwyższej jakości, Ofertę dostosujemy do twoich potrzeb. Jeśli któryś z Gości ma alergie lub nietolerancje pokarmowe – poinformuj nas o tym. 
Mamy też takie smakołyki jak fontanna czekoladowa, kolorowa wata cukrowa, czy spersonalizowane, bezcukrowe luzaki.

Album

Czekać na Was będzie magiczny album, w którym w trakcie imprezy będziecie mogli wkleić pamiątkowe zdjęcia wykonane instaxem, a dodatkowo ozdobić stronę pamiątkowym wpisem!

Na życzenia stworzymy dla Was magiczną relację foto i wideo z wydarzenia. 

Dla opiekunów

Pamiętamy także o rodzicach i opiekunach dlatego na życzenie przygotujemy dla Was specjalną „strefę dorosłych”.

 

Ofertę każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. 

kontakt i godziny otwarcia

Ząbkowska 27/31,
03-736 Warszawa
Centrum Praskie Koneser

pon- nieczynne
wt- czw 10-20

pt – sb 10-21
nd – 10 -18