MAGICZNA WYCIECZKA SZKOLNA

Zapraszamy Was na przeżycie magicznej przygody w Magic Mind Museum, będącym także jedynym w Polsce TEATREM ILUZJI. To właśnie u nas możecie oko w oko spotkać się z profesjonalnymi iluzjonistami, którzy wystąpią specjalnie dla Was!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

O MUZEUM

Magic Mind Museum to nowoczesne muzeum Sztuki Iluzji i jedyny Teatr Iluzji w Polsce.

Z nami poznasz historię Sztuki Iluzji, sekrety niemożliwych zjawisk, a nawet dokonasz lewitacji człowieka! Znajdziesz u nas niespełna 100 absolutnie wyjątkowych eksponatów. Od oryginalnych kluczy Houdiniego, przez specjalne scenografie pozwalające zrobić Ci magiczne zdjęcie do góry nogami, czy pokój z rozszerzoną rzeczywistością, aż po największe na świecie Infinity Mirror! Wszystko po to, aby edukować społeczeństwo na temat Sztuki Iluzji w przystępny i rozrywkowy sposób!

Rozrywka

W Magic Mind Museum można doznać niezwykłych złudzeń optycznych oraz wejść do tajemniczego świata iluzji.

Koncept, który łączy świetną zabawę z elementami nauki i historii. To absolutnie nowy wymiar rozrywki opartej w 100% o prawdziwą i jakościową iluzję. W Muzeum poza znanymi i popularnymi złudzeniami takie jak odwrócony pokój czy pokój z luster, nie zabraknie także całkowicie oryginalnych pomysłów jak odtworzenie tortury wodnej Houdiniego. Ekspozycja ma na celu zapewnić rozrywkę oraz pokazać, że Sztuka Iluzji to szeroka i fascynująca dziedzina!

NAUKA

Poza rozrywkowym aspektem muzeum, przedstawiamy świat iluzji jako ciekawe połączenie wielu dziedzin nauki.

W ramach zwiedzania można doświadczyć zarówno iluzji optycznej, ciekawych zjawisk magnetycznych, oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak wykorzystanie hologramu prezentującego historię kart, czy pokój z rozszerzoną rzeczywistością, dzięki któremu dosłownie można znaleźć się w dżungli, a wokół Ciebie będą poruszać się dzikie zwierzęta!

Historia Sztuki Iluzji

W naszym muzeum zobaczyć można wiele ciekawych eksponatów historycznych takich jak oryginalne klucze Houdiniego, podpisana książka Eda Marlo, czy autentyczny plakat Alexandra.

W ramach zwiedzania zaprezentujemy również krótki film o historii iluzji od prehistorii po czasy współczesne, którego kontynuacją jest interaktywna ściana, uzupełniająca w rozrywkowy sposób informacje zawarte w filmie. W pokoju historycznym zaś nasz iluzjonista opowie Wam o czołowych przedstawicielach sztuki iluzji, prezentując przy tym spektakularne efekty magiczne!

Warsztaty

Magia to też nauka! A szczególnie nauka przez zabawę!

Zostań magikiem i alchemikiem, zadziw znajomych, naucz się sztuczek, mieszaj niesamowite mikstury. Bądź kreatywny i współpracuj w grupie! Dzięki Akademii Magii możesz nauczyć się tego wszystkiego pod okiem profesjonalistów i pamiętaj – nie ma rzeczy niemożliwych! Tym razem to Ty masz szansę oczarować innych!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

adres: Plac Konesera 1, 03-736 Warszawa

mail: kontakt@magicmindmuseum.pl

telefon: + 48 690 290 309