Magiczna wycieczka szkolna

Zapraszamy Was na przeżycie magicznej przygody w Magic Mind Museum, będącym także jedynym w Polsce TEATREM ILUZJI. To właśnie u nas możecie oko w oko spotkać się z profesjonalnymi iluzjonistami, którzy wystąpią specjalnie dla Was!

Sprawdź szczegóły

Wycieczki szkolne objęte patronatem:

U

O muzeum

MAGIC MIND MUSEUM TO NOWOCZESNE MUZEUM SZTUKI ILUZJI I JEDYNY TEATR ILUZJI W POLSCE.

Z nami poznasz historię Sztuki Iluzji, sekrety niemożliwych zjawisk, a nawet dokonasz lewitacji człowieka! Znajdziesz u nas niespełna 100 absolutnie wyjątkowych eksponatów. Od oryginalnych kluczy Houdiniego, przez specjalne scenografie pozwalające zrobić Ci magiczne zdjęcie do góry nogami, czy pokój z rozszerzoną rzeczywistością, aż po największe na świecie Infinity Mirror! Wszystko po to, aby edukować społeczeństwo na temat Sztuki Iluzji w przystępny i rozrywkowy sposób!

Rozrywka

W MAGIC MIND MUSEUM MOŻNA DOZNAĆ NIEZWYKŁYCH ZŁUDZEŃ OPTYCZNYCH ORAZ WEJŚĆ DO TAJEMNICZEGO ŚWIATA ILUZJI.

Koncept, który łączy świetną zabawę z elementami nauki i historii. To absolutnie nowy wymiar rozrywki opartej w 100% o prawdziwą i jakościową iluzję. W Muzeum poza znanymi i popularnymi złudzeniami takie jak odwrócony pokój czy pokój z luster, nie zabraknie także całkowicie oryginalnych pomysłów jak odtworzenie tortury wodnej Houdiniego. Ekspozycja ma na celu zapewnić rozrywkę oraz pokazać, że Sztuka Iluzji to szeroka i fascynująca dziedzina!

Historia sztuki iluzji

W NASZYM MUZEUM ZOBACZYĆ MOŻNA WIELE CIEKAWYCH EKSPONATÓW HISTORYCZNYCH.

W ramach zwiedzania zaprezentujemy również krótki film o historii iluzji od prehistorii po czasy współczesne, którego kontynuacją jest interaktywna ściana, uzupełniająca w rozrywkowy sposób informacje zawarte w filmie. W pokoju historycznym zaś można zobaczyć takie rzeczy jak oryginalne klucze houdiniego, podpisaną książke Eda Marlo i autentyczny plakat Alexandra. Na koniec nasz iluzjonista opowie Wam o czołowych przedstawicielach sztuki iluzji, prezentując przy tym spektakularne efekty magiczne!

Warszataty

MAGIA TO TEŻ NAUKA! A SZCZEGÓLNIE NAUKA PRZEZ ZABAWĘ!

Zostań magikiem i alchemikiem, zadziw znajomych, naucz się sztuczek, mieszaj niesamowite mikstury. Bądź kreatywny i współpracuj w grupie! Dzięki Akademii Magii możesz nauczyć się tego wszystkiego pod okiem profesjonalistów i pamiętaj – nie ma rzeczy niemożliwych! Tym razem to Ty masz szansę oczarować innych!

Nauka

POZA ROZRYWKOWYM ASPEKTEM MUZEUM, PRZEDSTAWIAMY ŚWIAT ILUZJI JAKO CIEKAWE POŁĄCZENIE WIELU DZIEDZIN NAUKI.

W ramach zwiedzania można doświadczyć zarówno iluzji optycznej, ciekawych zjawisk magnetycznych, oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak wykorzystanie hologramu prezentującego historię kart, czy pokój z rozszerzoną rzeczywistością, dzięki któremu dosłownie można znaleźć się w dżungli, a wokół Ciebie będą poruszać się dzikie zwierzęta!

Cennik

Wycieczek szkolnych

Magiczne miejsce

Zadowolonych uczniów

Zaplanuj wycieczkę

Adres: Plac Konesera 1, 03-736 Warszawa

Telefon: 690 290 309

E-mail: kontakt@magicmindmuseum.pl