Oferta eventowa

Szukasz przestrzeni na zorganizowanie spotkania firmowego, konferencji, czy może planujesz imprezę okolicznościową? U nas jest to możliwe! Spraw sobie magiczne wspomnienia.

Kim Jesteśmy

Magic Mind Museum to nowoczesne muzeum sztuki iluzji i jedny w Polsce teatr iluzji.

Z nami poznasz historię Sztuki Iluzji, sekrety niemożliwych zjawisk, a nawet dokonasz lewitacji człowieka! Znajdziesz u nas blisko 100 absolutnie wyjątkowych eksponatów. Od oryginalnych kluczy Houdiniego, przez specjalne scenografie pozwalające zrobić Ci magiczne zdjęcie do góry nogami, czy pokój z rozszerzoną rzeczywistością, aż po największe na świecie Infinity Mirror! Wszystko po to, aby event w Magic Mind Museum był najbardziej magiczną zabawą w życiu gości. W Magic Mind Museum dajemy możliwość zorganizowania eventów firmowych, spotkań grup znajomych, bądź imprez okolicznościowych. Wszystkie te usługi dedykowane są dla zorganizowanych grup a ich profil i tematykę uzgadniamy indywidualnie na potrzeby każdego z klientów.

Pokaz Iluzji

Jako pierwszy w Polsce teatr iluzji proponujemy Państwu w ramach atrakcji wieczoru, organizację specjalnego magicznego show!

Współpraca z profesjonalnymi iluzjonistami daje nam całe spektrum możliwości – od close up theatre, podczas którego iluzjonista spędza czas z widzami przedstawiając magiczne efekty z bliska, aż po pełnowymiarowe show sceniczne z wykorzystaniem logotypu klienta. Wszystko po to, by zarazem uświetnić wieczór i zachwycić jego uczestników. Cena za występ zależna jest od Państwa preferencji.

Open Bar

Dzięki współpracy z profesjonalistami spełnimy Państwa oczekiwania.

Szykuje się impreza tematyczna? Z przyjemnością dopasujemy kartę do motywu przewodniego.

Catering

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowego menu.

Organizując event w Magic Mind Museum z przyjemnością zadbamy o Wasz catering w wybranym przez Was pakiecie, stylu serwowania czy rodzaju kuchni.

Dodatkowe atrakcje

Dekoracja sali

Balony, świece, kwiaty czy dekoracje tematyczne.
Cokolwiek co może uświetnić Wasz event.

Fotograf

Nasza przestrzeń aż prosi się o pamiątkowe zdjęcia.
Dzięki profesjonalnej obsłudze fotograficznej wrażenia z wieczoru zostaną z Wami na dłużej.

DJ

Szykuje się impreza taneczna?
Z przyjemnością zadbamy o odpowiednią oprawę muzyczną dobraną do Waszych preferencji.

Masz pomysł?

Chętnie go zrealizujemy!

Nie zwlekaj!

Połącz biznes z relaksem i zabawą w magicznym otoczeniu.

Zaplanuj swój event razem z nami

Adres: Plac Konesera 1, 03-736 Warszawa

Telefon: 690 290 309

E-mail: kontakt@magicmindmuseum.pl