REGULAMIN MAGIC MIND MUSEUM

Witaj w Magic Mind Museum!

Odwiedzając muzeum, każdy Zwiedzający ma obowiązek zapoznania się z regulamin muzeum, a także przestrzegania zapisów w nim zawartych.

Wchodząc na teren Magic Mind Museum, zgadzasz się z zapisami w niniejszym regulaminie i zobowiązujesz się do przestrzegania zasad w nim zawartych.

1. Warunki ogólne:

1. Wstęp do Magic Mind Museum dla osób poniżej 18 roku życia, możliwy jest wyłącznie w towarzystwie prawnego opiekuna, który zobowiązuje się dbać o jego bezpieczeństwo.

2. Magic Mind Museum jest miejscem tolerancyjnym dla wszystkich Zwiedzających, bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, wyznanie lub orientację seksualną. Wszelkie przejawy dyskryminacji spotkają się z naszym sprzeciwem i będą skutkowały wyproszeniem z muzeum, a w przypadku rażących naruszeń norm społecznych oraz prawa, podjęciem stosownych kroków prawnych.

3. Wszyscy Zwiedzający Magic Mind Museum, zobowiązani są do przestrzegania aktualnych wytycznych Sanepidu i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, dotyczących obostrzeń związanych z COVID 19, w szczególności do zachowywania odpowiedniego dystansu społecznego, noszenia maseczki i dezynfekcji dłoni przy wejściu do lokalu.

4. Na terenie muzeum, obowiązuje całkowity zakaz promocji marek w formie sesji fotograficznych i video, nagrań teledysków, sesji komercyjnych oraz sprzedaży zdjęć wykonanych wewnątrz muzeum, bez wcześniejszego uzyskania zgody ze strony Magic Mind Museum. W tym celu, prosimy o kontakt mailowy: kontakt@magicmindmuseum.pl

5. Magic Mind Museum nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni. Jednocześnie informujemy, że w celu zapewnienia bezpieczeństwa, szatnia jest pod stałym nadzorem kamer monitoringu.

6. Obsługa ma prawo wyprosić z Magic Mind Museum osoby, które nie przestrzegają niniejszego regulaminu, bądź ich zachowanie w sposób rażący utrudnia korzystanie z atrakcji lub naraża na niebezpieczeństwo innych Zwiedzającym.

7. Magic Mind Museum nie odpowiada za bezpieczeństwo dzieci pozostawionych na terenie muzeum bez opieki prawnego opiekuna. Niemniej obsługa muzeum dołoży wszelkich starań, aby nie dopuścić do sytuacji niebezpiecznych, zagrażających zdrowiu lub życiu Zwiedzających.

8. Magic Mind Museum, nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszczerbki na zdrowiu Zwiedzających z powodu nieprawidłowego korzystania z ekspozycji. W szczególności niezgodnego z niniejszym regulaminem.

2. Ekspozycja

1. Obowiązuje zakaz dotykania eksponatów nieinteraktywnych, w tym luster, obrazów, plakatów, murali, telewizorów, elektroniki oraz eksponatów historycznych.

2. Eksponat “Lewitacja” jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, a dzieci mogą z niego korzystać wyłącznie w towarzystwie opiekuna i na jego odpowiedzialność.

3. Eksponat “Pokój Życzeń” wyposażony jest w system monitoringu video. Korzystając z tej atrakcji, wyrażasz zgodę na uwiecznianie swojego wizerunku i ewentualne wykorzystywanie go przez muzeum do celów marketingowych.

4. Podczas korzystania z eksponatu “Pokój Lustrzany”, obowiązuje całkowity zakaz stawania i dotykania luster, a także elementów oświetlenia.

5. Magic Mind Museum ma prawo, bez wcześniejszego informowania, wyłączyć z użytku część ekspozycji lub wymienić scenografię na inną.

6. Magic Mind Museum zwraca się z prośbą o nieniszczenie ekspozycji. Uszkodzenia scenografii muzeum, naprawiane będą na koszt sprawcy, a w przypadku osób nieletnich, ich prawnego opiekuna.

3. Monitoring i dane osobowe:

1. Magic Mind Museum jest pod ciągłym nadzorem systemu monitoringu w celu zapewnienia bezpieczeństwa Zwiedzającym.

2. W związku ze znajdującym się w Magic Mind Museum systemem monitoringu, wchodząc na teren muzeum, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Administratorem twoich danych osobowych jest Museum of Illusion sp.zo.o. z siedzibą przy ulicy Ząbkowskiej 27/31 w Warszawie.

3. Każda osoba, która nabyła bilet i weszła na teren muzeum, wyraża zgodę na uwiecznianie i publikowanie swojego wizerunku w mediach społecznościowych na profilach Magic Mind Museum oraz na stronie internetowej magic.dimedia.com.pl, a także na materiałach reklamowych muzeum.

3. Informujemy, że materiał z monitoringu nie będzie sprzedawany osobom trzecim. Operatorem danych osobowych jest Museum of Illusion sp.zo.o. z siedzibą przy ulicy Ząbkowskiej 27/31 w Warszawie, NIP: 522-314-82-68.

4. Bilety

1. W przypadku zakupu biletu w systemie sprzedaży on-line, w myśl art.38 ust. Prawa Konsumenta, bilet nie podlega zwrotowi.

2. Zwrot biletu zakupionego w kasie muzeum, odbywa się wyłącznie po okazaniu dowodu zakupu.

3. Niewykorzystany bilet, można przenieść na inny termin, po wcześniejszym kontakcie z obsługą Magic Mind Museum w terminie do 30 dni kalendarzowych od daty widniejącej na bilecie. Nie dotyczy to biletów na eventy specjalne organizowane w muzeum.

4. Zwiedzający, który chce otrzymać fakturę VAT, zobowiązany jest przed zakupem biletu poinformować obsługę Magic Mind Museum o tym fakcie i podać niezbędne dane, a w przypadku zakupów przez system sprzedaży on-line, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy (kontakt@magic.dimedia.com.pl) lub pod numerem telefonu 730-929-323.

5. Uwagi, reklamacje i skargi, prosimy kierować na adres mailowy: kontakt@magicmindmuseum.pl, pod numerem telefonu 730-929-323 lub bezpośrednio do obsługi muzeum.