MAGIA TO TECHNOLOGIA, KTÓREJ JESZCZE NIE ZNAMY!

kup bilet

Magic Mind Muzeum ważną rolę odgrywa technologia. Bez niej dzisiejszy świat by nie istniał. Dlatego historię iluzji przedstawiamy między innymi dzięki wyświetlanemu cyklicznie mappingowi. Nasza interaktywna oś czasu pozwala utrwalać zdobytą widzę poprzez zabawę z dotykową ścianą. Stawiamy na doświadczenia 3D oraz oswajamy            z wirtualną rzeczywistość.


Obejrzyj naszą magiczną wystawę. Zgromadziliśmy ponad sto wyselekcjonowanych eksponatów, które przypomną Ci, o tym, że założenia dotyczące postrzegania otaczającego nas świata są często niczym innym jak tylko złudzeniem.

UCZYMY PRZEZ ZABAWĘ!

Ekspozycję w naszym muzeum wyróżnia dbałością o szczegóły zarówno w zakresie jakość i wykonania eksponatów jak również ich wartości merytorycznej. Każdej zagadce towarzyszy racjonalne lub naukowe wyjaśnienie. 

Naszym celem jest dostarczanie dobrej zabawy oraz wiedzy, dzięki której poznasz wiele niezwykłych faktów dotyczących sposobu widzenia, percepcji i funkcjonowania ludzkiego umysłu.

Na wystawie doświadczysz znanych i popularnych złudzeń optycznych między innymi w odwróconym pokój oraz pokoju luster.  Nie zabraknie też oryginalnych pomysłów takich jak odtworzenie tortury wodnej Houdiniego oraz sztuki. Tworząc Magic Mind Museum zaprosiliśmy do współpracy topowych artystów. To oni pomalowali nasze ściany tak, by nie tylko oszukać umysł, ale też zaskoczyć, zadziwić, a czasami nawet trochę przestraszyć odwiedzających.

Pokój Życzeń

to pokój z rozszerzoną rzeczywistością. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii będziesz mógł przenieść się do tropikalnej dżungli, a dookoła Ciebie będą buszować dzikie zwierzęta. Ekspozycja powstała we współpracy z National Geographic.

Klucze Houdiniego

to owiane tajemnicą rekwizyty, których w swoich publicznych pokazach, oglądanych przez tłumy zachwyconych widzów, używał mistrz i legenda iluzji Harry Houdini. Oryginalne klucze Harrego Houdiniego, pochodzą z jego prywatnej kolekcji.

Książka z autografem Eda Marlo

Ed Marlo to jedyny Polak, który ze swoim magicznym show występował obok największych światowych sław między innymi w Las Vegas. Naprawdę nazywał się Edward Malkowski. Książka z jego autografem odkrywa najskrytsze sekrety karcianej iluzji.

Oryginalny plakat Alexandra

słynny na całym świecie mentalista Alexander, gdy kończy karierę, sprzedał wszystkie swoje rekwizyty wraz z plakatami, jednemu handlarzowi magii. Od tamtej pory, rzeczy te krążyły pomiędzy kilkoma iluzjonistami. Obecnie są bardzo rzadkie i praktycznie niedostępne. Oryginalny plakat z 1915 to dzieło sztuki, które możecie u nas podziwiać.

Prawdopodobnie największe na świecie Infinity Mirror

Magiczne lustro bez końca? Zwierciadło nieskończoności? Wyjątkowy i zupełnie niepowtarzalny eksponat. Doświadcz niemożliwego!

Lewitacja

Kto nigdy nie marzył, aby lewitować? U nas to możliwe! W Magic Mind Museum, znajdziesz magiczne stanowisko do lewitacji. Poczuj niesamowite uczucie unoszenia się nad ziemią i zrób sobie kreatywne zdjęcie, które będzie szokowało na Twoich social mediach!

Zwierciadło prawdy

Lustro w którym możesz zobaczyć siebie tak, jak widzą Cię inni. Spójrz w swoje prawdziwe odbicie i nagraj zaskakujące video na Tik Toka czy Instagram

Odwrócony pokój

Chodzenie po suficie? Tak jest to możliwe w Magic Mind Museum. Przejdź po ekspozycji i sprawdź.

Niedługo...

NIEBAWEM – “ESCAPE ROOM” – Pokój Houdiniego – Pokój pełen zagadek i historii najsłynniejszego iluzjonisty w historii Harrego Houdiniego. To tutaj poznasz niesamowite dzieje mistrza iluzji oraz jego sekrety. Będziesz miał szansę wziąć udział w grze, za której rozwiązanie, otrzymasz NAGRODĘ. Zapewnimy gra o różnych poziomach trudności, w tym specjalny poziom przygotowany z myślą o najmłodszych (dzieci od 3 roku życia).

HOLOGRAMY – jedyna okazja do zobaczenia oryginalnych, ręcznie tworzonych klisz holograficznych. Chcesz wiedzieć co dzieje się po drugiej stronie? Niezbędne będzie

kontakt i godziny otwarcia

Ząbkowska 27/31,
03-736 Warszawa
Centrum Praskie Koneser

pon- nieczynne
wt- czw 10-20

pt – sb 10-21
nd – 10 -18